Looking at design projects by others

espera-sbarro-eight-bridgestone-tiresThe students of ESPERA Sbarro Montbéliard built this: called the Sbarro Eight hot-rod concept.>click here and here for more info.

Sbarro is an auto school that teaches its students, the fine art of car design and car materials. Not sure that I’d want one, but it’s good to see something new and fresh built from the ground up start with a 3d model. It is a shame that only a school in France can inspire their student by allowing them to build something like this. It’s time for some of the American colleges to show their students talents as well as this…..

hotrod-concept_UVO5m_5965Another designer who’s work I have seen on the internet over the years is Tristan Hipps with a high quality t type hot-rod design click here for more pics. It would be nice to see one of the hot-rod builder take up one of this guys designs and build it

lastly a T-type design by ourselvesT type in black in my warehouse renderThe design is available it you would like a one off car…..

  1. iptv deneme says:

    Özellikle son zamanlar içerisinde adını birçok kişi tarafından duymuş olduğumuz ip tv sistemleri, geleneksel televizyon sistemini altüst ederek bunun yerini almaya başladı diyebiliriz. Hem birçok kanalı içerisinde barındırıyor olması, dilediği gibi kullanım izni, tüm cihazlarda kolay erişim ve de oldukça uygun fiyatlar ile beraber ip tv, oldukça avantajlı olmaktadır. Ancak ip tv kullanımları ile alakalı olarak insanlar birçok konuyu oldukça merak etmektedir. Özellikle ip tv kullanımlarının yasal bir sorun oluşturma durumları da çok sık sorulmaktadır. Ancak bu konu ile alakalı olarak hiçbir şekilde sorun bulunmamaktadır. Bu anlamda siz de iptv deneme</a ile alakalı olarak dilediğiniz soruları sorarak kendiniz de denemek için iletişime geçebilirsiniz.

  2. Makyajın temizlenmesi ve cildin arındırılması işlemi oldukça zor bir işlemdir. Özellikle günümüzde sıkça kullanılan suya dayanıklı ve bozulma karşıtı ürünler makyaj temizleme işlemini daha da zorlaştırmaktadır. Bu nedenle makyaj severler sürekli olarak makyaj temizleyicisi ürünler aramaktadır. Bu arayışlarının Heimish All Clean Balm sayesinde son bulacağı kesindir. Suya dayanıklı makyajda dahi etkili, cildi arındıran ve ciltte tahrişe neden olmayan bu ürün diğer makyaj temizleyici ürünleri saf dışı bırakacak kalitededir. Ürün yalnızca makyaj temizleyici olarak etki göstermekle kalmamaktadır. Ürün aynı zamanda cildin temizliği ve arındırılması üzerinde de çokça etki gösteren bir yapıdadır. Ürün cilt atıklarını, siyah noktaları ve ölü derileri de makyajın temizlenmesi esnasında yok ederek derinlemesine bir temizlik sağlar. Bu temizlikle beraber cilt sağlığı açısından büyük faydalar sağlanmaktadır. Ürün diğer makyaj temizleyici ürünler gibi ciltte kuruluğa ve hasara neden olmamaktadır. Aksine bu balm, cildin kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlayarak cilt bariyerinde onarım sağlar ve cildin yatışmasına katkıda bulunur. Yatışan cilt zamanla kendini daha da kolay yenileyecektir.

Looking at design projects by others